![](/2014/zima_3.jpg)
![](/2014/zima_5.jpg)
На базі Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості проведена районна виставка юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2017".
Виставка проводилася з метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди збереження хвойних дерев і навколишнього природного середовища, розвитку флористичного мистецтва на Харківщині.
У виставці взяли участь учнів із Шарівської, Сидор
...
Читати далі »