КЗ "Валківський Будинок дитячої та юнацької творчост...

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2021 » Травень » 26 » Результат роботи
15:20
Результат роботи

    З метою сприяння  реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини, у період із 12 квітня по 05травня 2021 року було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у дистанційному форматі на офіційному сайті Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Яскрава палітра перемог вихованців Комунального закладу «Валківський Будинок дитячої та юнацької творчості Валківської міської ради Харківської області» - 13 перемог . Так тримати!!!!

Вітаємо переможців конкурсу!

  • І місце - Шнайдер Владислава – вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кодацька Світлана Олексіївна, за розділом «Бісероплетіння», молодша вікова категорія 6-11 років;
  • І місце – Барна Софія -  вихованка гуртка «Бісероплетіння»,керівник Кодацька Світлана Олексіївна, за розділом «Бісероплетіння», старша вікова категорія 12-18 років;
  • ІІ місце - Ольховська Анна - вихованка гуртка «Бісероплетіння»,керівник Кодацька Світлана Олексіївна, за розділом «Бісероплетіння», старша вікова категорія 12-18 років;
  • ІІІ місце - Остапчук Аліна - вихованка гуртка «Бісероплетіння»,керівник Ганущак Наталія Йосипівна, за розділом «Бісероплетіння», старша вікова категорія 12-18 років;
  • ІІІ місце - Шнайдер Владислава - вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Кодацька Світлана Олексіївна, за розділом «В’язання спицями, гачком», молодша вікова категорія 6-11 років;
  • І місце- Майбуров Дмитро – вихованець гуртка «Коренепластика», керівник Панченко Микола Миколайович, за розділом  «Вироби з природних матеріалів», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • І місце- Бринцева Аня  – вихованка  гуртка «Художня обробка по дереву», керівник Ручка Владислав Іванович, за розділом  «Художнє різьблення по дереву», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • І місце - Клименко Анастасія  – вихованка  гуртка «Художня обробка по дереву», керівник Ручка Владислав Іванович, за розділом  «Художнє різьблення по дереву», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • І місце- Бринцева Аня  – вихованка  гуртка «Художня обробка по дереву», керівник Ручка Владислав Іванович, за розділом  «Художнє різьблення по дереву», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • ІІ місце- Сидоренко Станіслав   – вихованець  гуртка «Художня обробка по дереву», керівник Ручка Владислав Іванович, за розділом  «Художнє різьблення по дереву», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • І місце- Зіновєва Даря  – вихованка  гуртка «Художня обробка по дереву», керівник Ручка Владислав Іванович, за розділом  «Художнє різьблення по дереву», старша вікова категорія 12-18  років;
  • ІІІ місце- Сорокіна Вікторія   – вихованка  гуртка «Художня вишивка», керівник Грекова Павлина Павлівна, за розділом  «Художня вишивка», молодша вікова категорія 6 -11 років;
  • ІІ місце- Рослова Вікторія   – вихованка  гуртка «Художня вишивка», керівник Грекова Павлина Павлівна, за розділом  «Художня вишивка», старша вікова категорія 12 -18 років.

 

 

 

 

Переглядів: 24 | Додав: svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz